Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

8:00 - 19:00

Mesai Saatlerimiz -Pzts-C.ertesi

+90 532 063 1225

Danışmanlık İçin Bizi Arayınız

Facebook

Twitter

Search
Menu
a

Maddi Ve Manevi Çıkarlarınızı Gözeten Bir Ekip

Uzman Avukatlarımız Sizi Temsil Ederken Özellikle Emsal Mahkeme Kararlarını ve Emsal Dosyalarını Kullanacaktır.

a

Ceza Davalarında İzlenmesi Gereken Yol

Ceza Yargılaması
a

Sağlık Hukuku

Mal Praktis Davaları
a

Aile Hukuku

Boşanma Davaları
a

Gayrimenkul Hukuku

İnşaat Hukuku

Hukukun Birçok Alanın Uzman Avukatlarımız Sizi İhtiyacınız Olan Alanda Sizi Memnuniyetle Temsil Edecektir.

a
1469410

Türkiye'de 2018 yılı itibariyle açılmış olan ceza dava sayısı

Ceza Davalarında Referansımız Müvekkilllerimizdir.

Türkiye'de bir yıl içerisinde yaklaşık olarak bir milyon ceza davası açılmakta ve önceki yıldan devreden ceza dosya sayısıyda yine bir milyonu aşmaktadır. Bu ceza davaları içerisinde mahkumiyet oranı %45 iken beraat oranı %25 tir. Dolayısıyla burada zaten yaklaşık olarak 4 kişiden birisinin beraat aldığı ve özgürlüğü kısıtlayan bir yargılamayı işin uzmanı avukatın idare etmesi adeta bir zorunluluktur.

Bize Ulaşın
a
128411

Türkiye'de 2018 yılı itibariyle boşanan çift sayısı

Evlenmek Zor, Boşanmak Ä°se Daha Zordur… Bu Zor Süreci Uzmanına Bırakın.. 

Türkiye de 2018 yılında TÜİK verilerine göre 128 Bin 411 Çift boşanırken yaklaşık olarak 600 Bim çift evlendi. Bu boşanmaların hızı ise evlenmelere oranla her sene artmaktadır. Dolayısıyla gerek evlilik öncesi gerekse evlilik sonrası, malvarlığı ve kişisel haklarınız açısından bir avukatla temsiliyet bireysel haklarınızı en iyi ve sağlıklı şekilde gözetmenizi sağlayacaktır.

Bize Ulaşın
a

Uzun Süren Ceza Davalarında Kısa Vadede En Uygun Çözüm

Hukukun Bir Çok Alanında Bünyemizde Mündemiç Uzman Avukatlarımız Sizi İhtiyacınız Olan Alanlarda Temsil Etmekten Memnuniyet Duyacaktır.

Mehmet Ali KESER

Avukat

Yasemin ACAR

Yönetici Avukat

Hüseyin ACAR

Kurucu Avukat

Ä°smet EKER

İş Birlikçi Avukat
a

Ceza Davalarında Avukatla Temsil Zorunlu mudur ?

Her ne kadar Ceza davalarında 5 yıl altı suçlarda avukatla temsil zorunluluğu bulunmasa da, esasında kişinin gerek kanuni bilgiye sahip olmaması gerekse de bu bilgiye sahip olsa bile nasıl kullanması gerektiğini bilmemesi nedeniyle avukatla temsiliyet özellikle neticede özgürlüğü kısıtlama ihtimali olan bir yargılamada zorunlu hale gelmektedir.

a

İcra Takibi Ve İflas Davalarında İtiraz Süreleri Var mıdır ?

Günümüzde borcu olmadığı halde binlerce lirayı ödemek zorunda kalan onca insanımızın bu parayı ödemesinin tek nedeni belki de kendisine icra dairelerinden gönderilen evraklara 5 veya 7 gün içerisinde itiraz etmemesidir. Vatandaşımızın itiraz etmeme düşüncesi ise icra takibine konu borcun kendisinin olmadığını, bu nedenle de itiraz etmenin gereği bulunmadığını düşünmesidir. Fakat itiraz etmemek binler hatta milyonlar ödemek zorunda kalmanıza neden olabilir. Peki bu itiraz neye göre ve nasıl olmalıdır ? Her itiraz geçerli midir ? Borca itirazın bir şekli bulunmakta mıdır ? Cevapları için iletişime geçiniz.

a

Ticari Şirketler Avukat Tutmak Zorunda mıdır ?

Ticari Şirketler, Şahıs Şirketleri ve Sermaye Şirketleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Şahıs şirketlerinin Avukat bulundurma yükümlülüğü bulunmamaktadır. Sermaye Şirketlerinden Limited Şirketlerinin de yine Avukat bulundurma zorunluluğu yoktur. Fakat Avukatsız yapılan her iş bu şirketler için risk taşımaktadır. Türk Ticaret K.nunun 272. md nde ön görülen esas sermaye miktarının beş katı veya daha fazla esas sermayesi bulunan anonim şirketlerin sözleşmeli bir avukat bulundurmaları zorunludur. Bugüne kadar muhtelif Şirket ve Kurumlara sağlamış olduğumuz hizmetimizi, tecrübemiz ve kadromuzla sizlere de sağlamaktan memnuniyet duyacağız. Bu konuyla ilgili iletişime geçmek için bize ulaşın.

a

Bilişim (İnternet) Suçları

Teknolojinin durmaksızın geliştiği çağımızda her birey kendisine artık internet ortamında gerek muhtelif sosyal medya hesapları açarak gerekse banka hesapları ve mail hesapları açarak, maddi ve fikri düşüncelerini buradan halletmekte, kendisine adeta yeni bir sosyal kimlik oluşturmaktadır. Burada gerek şahsınızı sosyal medya üzerinden aşağılayarak küçük düşürenler gerekse kredi kartınızdan haksız yere para çeken hackerlar gibi birçok rahatsızlık veren konu olacaktır. Bu konuda siz Müvekkillerimize Uzman kadromuzla hızlı bir şekilde yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

a

Müvekkillerimizin Önceki Hizmetlerimiz Hakkındaki Düşünleri;

Başarılı, Güvenilir ve Sorunları Hızlıca Çözen Bir Ekip

a
Tanıtım Videosu

Reşit Hukuk & Danışmanlık Tanıtım Videosu

a

Bu zorlu süreçte yanımda olmanız benim için en önemli şey olan özgürlüğümü kazandırdı.Ceza davam ile ilgilenen Reşit Hukuk & Danışmanlık ofisine çok teşekkür ederim.

Murat TAŞKESEN

a

Sizinle tanışmadan evvel miras davalarının çok uzun sürdüğünü duymuştum. Fakat size ne kadar teşekkür etsem azdır. Kısa sürede ailemiz arasında sorun çıkmadan bu işi çözdünüz. İyiki sizinle çalışmışım. İyi ki sizi tanımışım.

Zühal KARABACAK | Miras Davası

a

Every act, every deed of justice and mercy and benevolence, makes heavenly music in Heaven.

Ellen G. White | Secret Service

a

I believe that religious duties consist in doing justice, loving mercy, and making others happy.

Thomas Paine | Penologist

a

There can be no justice without truth. And there can be no truth, unless someone rises up to tell you the truth.

Louis Farrakhan | Parole Officer

a

All the great things are simple, and many can be expressed in a single word: freedom, justice, honor.

Samuel Morris | Paralegal

Uzman Avukatlarımız sizleri Vergi Hukuku, İdare Hukuku, Sağlık Hukuku ve Miras Hukuku alanında da temsil edecektir.

a

Maddi Ve Manevi Çıkarlarınızı Gözeten ve Savunan Bir Hukuk Bürosu..

Uzman Avukatlarımız sizlerin maddi olduğu kadar manevi çıkarlarınızı da gözeterek, sizin için en iyi ve en kazançlı olanı elde etmenizi sağlayacaktır.

Ceza Hukuku

Uzmanlık Alanlarımız
 • Ağır Ceza (Çocuk Ağır Ceza)
 • Asliye Ceza Hukuku
 • Bilişim Suçları
 • Kişisel Verilerin Korunması Hukuku
 • Vergi Ceza Suçları
 • Siyasi Suçlar

AÄ°LE HUKUKU

Uzmanlık Alanlarımız
 • Boşanma Davaları
 • Velayet Davaları
 • Uzaklaştırma Davaları
 • Nafaka Borcu Takipleri
 • Nafaka Azaltma/Artırma Davaları
 • Maddi Ve Manevi Tazminat  Davaları

İş Hukuku

Uzmanlık Alanlarımız
 • Tazminat Davaları (Kıdem, Ä°hbar, Vs.)
 • Hizmet Tespiti Davaları
 • İşe Ä°ade Davaları
 • İş Kazası Davaları
 • Meslek Hastalığı Davaları
 • Sendikalılığın Tespiti Davaları

Ticaret Hukuku

Uzmanlık Alanımız
 • Şirketlere Danışmanlık Hizmeti
 • Uluslararası Ticari Davalar
 • Şirket Birleşmeleri Ve Devralmaları
 • Ä°ngilizce-Türkçe Sözleşmeler
 • Marka Ve Patent Davaları
 • Rekabet Hukuku Davaları
a

Tecrübemizle, Kadromuzla, Farkımızla…

Uzman Avukatlarımız Davalarda Sizi Savunurken Emsal Mahkeme Kararlarını ve Emsal Dosyalarını Kullanacaktır.

a

Dava Takibi

Davalarınız düzenli aralıklarla haftalık olarak takip edilerek incelenir, gereken aşamalarda dava dosyasına ihtiyaç duyulan konularda mesleki olarak dilekçeler ve taleplerimiz, savunmalarımız sunulur. Davanızın takip konusu kimi zamanlar esasında sürelere tabi olan Hukuk davaları açısından hayati öneme sahipken ceza davalarında ise özgürlüğünüze varana kadar önem kazanabilmektedir.

a

Müvekkili Düzenli Olarak Bilgilendirme

Günümüz Türkiye’sinde gerek davaların yoğunluğu gerekse hayat trafiğinin yoğunluğu nedeniyle müvekkillerin en çok şikayet ettiği konuların başında Avukatıyla iletişime geçememesi ve Avukatından bilgi edinememesi gelir. Burada kimi zaman Müvekkil kimi zaman Avukat haklıdır. Fakat Reşit Hukuk & Danışmanlık bünyesinde ekip olarak Müvekkiller düzenli olarak bilgilendirilir.

a

Güncel Hukuku Takip

Öyle zamanlar ve öyle davalar olur ki, Hakim ve Savcıların dahi güncel hukukun hızına yetişemeyip takip edememeleri nedeniyle haksız yere ceza almış olabilir, haksız yere milyarlarca tazminat ödemek durumunda kalabilirsiniz. Bu gibi sorunların ve risklerin önüne geçebilmek için yılmadan, güncel kanunları ve güncel Yargıtay kararlarını takip eden büromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Danışmanlık

Doktorluk mesleği insanoğlunun bedensel ve zihinsel mesleğini fizyolojik olarak tedavi etmeye çalışırken Avukatlık mesleği ise çoğu zaman insan sağlığını olumlu-olumsuz etkileyen hayatın birçok alanını kapsayan sorunları kendi başına çözemeyen insanoğlunun sorunlarını çözmeye çalışmaktadır. Nasıl ki her mahallede Sağlık Ocakları bulunmakta ise ofis olarak projemiz her mahalleye Devlet destekli Hukuki Danışmanlık Merkezleri kurulmasıdır. Hukuk en az sağlık kadar önemlidir.

Uzmanlaraımıza, hukuki uyuşmazlıklarınızla ilgili olarak gerek sözlü olarak gerek yazılı gerekse de yüz yüze görüşme sağlayarak teknolojinin de getirilerini kullanarak her türlü  konuda sizlere yardmcı olacaktır.

Acquire  control of an uninsured institution or retain, for more than one year after other than an insured institution or holding company thereof, the date any insured institution subsidiary becomes uninsured, control of such institution. 

a

Hukukun Bir Çok Alanında Bünyemizde Mündemiç Uzman Avukatlarımız Sizi İhtiyacınız Olan Alanlarda Temsil Etmekten Memnuniyet Duyacaktır.